दाङ बिशेषबबई गाउँपालिकास्थानीय समाचार

युवा संघ बबईद्वारा क्यान्सर पिडित सोतीलाई आर्थिक सहयाेग

हापुरे, असाेज २२ गते।

दाङको बबई गाउँपालिका ५ का क्यान्सर पिडित दिपक साेति मगरलाई आर्थिक सहयाेग गरिएको छ । युवा संघ बबईकाे सकृयतामा विभिन्न ब्यक्तिहरुबाट संकलित ५५ हजार ४ सय १५ रुपैयाँ पिडितका बुवा आमालाई हस्तान्तरण गरिएको युवा संघ बबईका अध्यक्ष केशव गाहा मगरले जानकारी दिनुभयाे ।

आन्द्रामा क्यान्सर देखिएपछि काठमाडौं टिचिङ अस्पतालमा उपचाररत साेतिकाे उपचारमा रकम अभाव देखिएपछि युवासंघ बबईले रकम संकलनका लागि पहल सुरु गरेकाे थियाे । उपचारका निम्ति अझै रकम अभाव भएको हुदा आम सहयाेगि दाताहरुमा सहयाेगका निम्ति परिवारले अपिल गरेका छन् ।

तपाइको सल्लाह र सुझाव लेख्नुहोस
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button

हार्दिक स्वागत

तपाई हापुरे अनलाइनामा सत्य तथ्य सुचाना समाचार पढ्न सक्नुहुनेछ


हापुरे अनलाइनमा तपाईलाई हार्दिक स्वागत छ

 

This will close in 3 seconds

Shares